Üyelik

EO’nun Değerini Keşfedin

EO Türkiye, 2012’den beri büyümek ve öğrenmek isteyen girişimcinin arkasındaki güç olmuştur. Hem iş hem de kişisel yaşamlarında başarıya ulaşan ve benzer düşünen insanlarla beraber öğrenme, büyüme ve paylaşma süreciyle bu başarıyı sürdürmeye kararlı olan girişimcilerin küresel ölçekli organizasyonudur. Üyeleri, yıllık geliri 1 milyon ABD Doları veya daha fazla olan şirketlerin sahipleri, kurucuları, kurucu ortakları veya hakim hissedarları olan iş profesyonelleridir.

Temel Değerlerimiz

  • Güvenmek ve Saygı Duymak
  • Büyük Düşünmek ve Cesur Davranmak
  • Beraber Öğrenmek
  • Öğrenmeye Açık Olmak
Temel değerlerimizi yansıtan, bunlara inanan ve paylaşan yeni üyeleri kabul etmekteyiz.

UFAK BİR BAKIŞTA ÜYELİK AVANTAJLARI

GİRİŞİMCİ YOLCULUĞUNUZA YATIRIM YAPMAK

EO'nun bir üyesi olarak, işinizi büyütmenize ve daha iyi bir lider olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli özel avantajlara erişim elde edersiniz. Bir girişimciyi her alanada destekleyen EO, işinizde, ailenizde, toplumunuzda ve kişisel yaşamınızda başarılı olmanıza yardımcı olacak çok sayıda kaynak sunar. Bir işletme sahibi olarak hedeflerinize ulaşmak üzeresiniz- bırakın EO sizi bir sonraki seviyeye taşısın!

Forum Grupları

Deneyim paylaşımları ile size yön gösterecek, sadece girişimcilerden oluşan bir grupla bağlantı içinde olma fırsatı için ne verirdiniz?

Global Etkinlikler

Yıl boyunca düzenlenen EO Global etkinlikleri, öğrenme programlarını benzersiz kaynaklar ve unutulmaz sosyal mekanlar ile birleştirir.

Chapter Etkinlikleri

Bir EO üyesi olarak, öğrenme ve katılım etrafında inşa edilen benzersiz chapter etkinliklerine davet edilirsiniz.

Yönetici Eğitimi

EO'nun misyonunun temelinde, girişimcilerin kişisel ve profesyonel düzeyde öğrenmelerine ve büyümelerine yardımcı olmaya vazgeçilmez bağlılık sözü vardır .

EO İş Bağlantıları

İşte ve hayatta öğrenmek, büyümek için dünya çapında 14.000'den fazla EO üyesinden yararlanabilirsiniz.

Healthnetwork Vakfı

EO üyeleri, ABD'deki en yüksek dereceli hastanelerin 30'dan fazlasına benzersiz VIP erişimi için Healthnetwork'ü arayabilir

Liderlik Yolu

30 yılı aşkın süredir EO, girişimcilerin hem kendi ülkesinde hem de globalde fikirlerinin ötesinde liderler olarak büyümelerine yardımcı oluyor.

Küresel Öğrenci Girişimci Ödülleri

Uluslararası Girişimciler Derneği'nin Küresel Öğrenci Girişimci Ödülleri (GSEA), öğrenci girişimcilere yeni zirvelere ulaşmaları için ilham veren bir yarışmadır.