Öğrenim Etkinlikleri

Öğrenim Etkinliklerimiz Hakkında

OLAĞANÜSTÜ DENEYİMLER, ÖĞRENİM VE BAĞLANTI KURMA

EO üyeleri, öğrenme, sosyal faaliyetler ve atölyeler etrafında şekillenen özel etkinliklere erişebilir. Daha iyi bir lider olabileceğiniz bu unutulmaz etkinliklerde büyük fikirleri duyup paylaşabilir, toplumunuzun yararına yatırım yapabilirsiniz. EO etkinliklerindeki etkileşim ve eğitim fırsatları, ağınızı genişleterek ve iş bilginizi geliştirerek çok yönlü bir girişimci olmanıza yardımcı olacaktır.

Chapter Etkinlikleri

Bir EO üyesi olarak, sadece küresel organizasyonun bir parçası değilsiniz - Türkiye Chapter'ımızın da bir parçasısınız! Sizin gibi girişimciler, heyecan verici öğrenim ve sosyal etkinliklerin yanı sıra özel saha dışı faaliyetler oluşturmak için sıkı çalışıyorlar. Dahası, bu etkinliklerdeki etkileşim ve eğitim fırsatları ağınızı genişleterek ve iş bilginizi geliştirerek çok yönlü bir girişimci olmanıza yardımcı oluyor.

EO Türkiye için son Chapter etkinlikleri işinizi büyütmeye, topluluğunuzla bağlantı kurmaya, aileniz için deneyimler sağlamaya ve daha fazlasına odaklanıyor.

Bölgesel Etkinlikler

Üyeler tarafından, üyeler için tasarlanan ve ev sahipliği yapılan bölgesel etkinlikler doğrudan bölgenizin ihtiyaçları ve ilgi alanlarına hitap eder. Tipik olarak birkaç günü kapsayan ve cömert sosyal medya ve gece hayatı ile birlikte ilham verici konuşmacılar sunan bölgesel etkinlikler, üye deneyiminizi zenginleştirmek için muhteşem bir seçenektir.

Global Etkinlikler

Yıl boyunca düzenlenen EO Global etkinlikleri, öğrenme programlarını benzersiz kaynaklar ve unutulmaz sosyal mekanlar ile birleştirir. İmza etkinliklerimiz, EO Küresel Üniversitelerimiz ve EO Küresel Keşiflerimiz işi uzmanlarından öğrenmenizi, diğer kültürleri deneyimlemenizi ve chapter'ınızın dışındaki üyelerle ilişkiler kurmanızı sağlar.