GSEA

GSEA

Türkiye'nin gelecek girişimcilerini güçlendiriyor ve ilham veriyoruz.

 Küresel Öğrenci Girişimci Ödülleri (GSEA), en az altı aydır işletme pozisyonunda olan veya sosyal girişim olarak yapılandırılmış bir işletmenin sahibi olan, işleten lisans&lisansüstü üniversite öğrencileri için oluşturulmuş önde gelen küresel yarışmadır.

EO GSEA 50'den fazla ülkeden 1.700'den fazla rakibi ile birlikte öğrenci girişimcilerin bağlantı kurmaları, kaynakları bulmaları ve işlerini büyütmeleri için özel bir fırsattır!

Ulusal GSEA yarışmasını kazandıktan sonra dünyanın en iyi 50 öğrenci girişimcisiyle GSEA Finallerine katılma şansı bulursunuz. Büyük ödülü kazanabilir, mentorluk, takdir, ödüller alır ve yarışmanın her seviyesinde işinizi bir sonraki başarı seviyesine taşımak için bağlantılar kurabilirsiniz. .

Bir girişimci olarak büyüyün:

  • Geri bildirim ve rehberlik için EO Türkiye Chapter ağına erişin
  • Mentorluk yoluyla kendinizi ve işinizi büyütün
  • Ticari ürün ve hizmetlerin yanı sıra nakit para ödülü şeklinde finansal destek alın
  • Diğer öğrenci girişimcilerle rekabet ederken ağınızı genişletin
  • Satış konuşması becerilerinizi geliştirin
  • Kendinizi ve işletmenizi medya kanallarında anlatma fırsatı yakalayın

SPONSORLUK FIRSATI

EO Türkiye Chapter'ı GSEA yarışmasına sponsor olabilirsiniz. Sponsorluğunuz sayesinde adaylara rehberlik ederek ve EO Türkiye üyelerine erişim sağlayarak girişimciliğin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacak bir elçi, mentor, destekçi olmak için harika bir fırsat elde etmiş olacaksınız. Nasıl sponsor olabileceğinize dair sorularınız olması halinde info@eoturkey.com adresine mail gönderebilirsiniz.

MİSYON

Öğrenci girişimcilere başarılarını hızlandırma, statükoya meydan okuma, bir girişimci ağına girme ve toplumlarına mümkün olan en büyük etkiyi yaratma fırsatı vermektir.

VİZYON

Öğrenci girişimcileri dünyanın en etkili fark yaratanları olmaları için güçlendirmektir.